Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0