Movies
Ratings
20
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
With Love... from the Age of ReasonRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 1.0
Love So DivineRated ★ 1.0
The HostRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0