Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Dirty MoneyRated ★ 1.0
MementoRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0