Series
Ratings
163
BootsRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
The SopranosRated ★ 4.0- History of ScruffinessRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.5
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0- JealousyRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0
Yellowstone Season 2Rated ★ 4.0
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5