Movies
Ratings
668
The HolidayRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
AntzRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.5
AlwaysRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5