Movies
Ratings
536
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Alice in EarnestlandRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 0.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0