Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
SkyscraperRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
First ManRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.5
AlphaRated ★ 3.5