Titles you rated
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 2.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Her Private LifeRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 1.5
She Would Never KnowRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 1.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Into the Night Season 2Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 4.5
StartupRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0