Movies
Ratings
116
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0