Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0