Titles you rated
- The SubstanceRated ★ 3.5
- The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
- Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
- Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
- TwistersRated ★ 3.0
- ElementalRated ★ 3.5
- One Battle After AnotherRated ★ 4.5
- Only God Knows EverythingRated ★ 1.0
- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
- Anatomy of a FallRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
- Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
- Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
- MisericordiaRated ★ 3.5
- SnowdenRated ★ 2.5
- Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
- The PriestsRated ★ 3.0
- Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5