Movies
Ratings
90
Get OutRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0