Movies
Ratings
21
Suicide SquadRated ★ 1.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 0.5
12 Years a SlaveRated ★ 1.5
UnbowedRated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Gone GirlRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 5.0