Titles you rated
Evil Dead RiseRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0
JigsawRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.5
Walk UpRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0