Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
A Year-end MedleyRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0