Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Captivating the KingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
Dear.MRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 4.0