Series
Ratings
14- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
 - 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
 
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 5.0
 
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.5
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0