Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 5.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 0.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 1.5
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
DriveRated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
I, TonyaRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 2.5
Midnight Diner 2Rated ★ 2.5