Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0- Marco PoloRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0