Series
Ratings
149
My MisterRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 1.5
Anne with an ERated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0- Burning-Eyed ShanaRated ★ 3.0