Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
HalloweenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5