Titles you rated
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 4.0
The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0