Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
The WigRated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.0