Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 1.5
JumperRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
HostelRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0