Titles you rated
Enola HolmesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5