Movies
Ratings
243
Once in a SummerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Battle of JangsariRated ★ 0.5
紅巾特攻隊Rated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Love, RosieRated ★ 4.0