Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
FringeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0