Series
Ratings
37
EXO Next DoorRated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0