Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Masters of the AirRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The Capture Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0