Series
Ratings
13
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.0