Titles you rated
- Murder ReportRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Demon CityRated ★ 1.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 1.0
Shark Side of the MoonRated ★ 0.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Under ParisRated ★ 2.0
FlowRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
Breaking and Re-enteringRated ★ 2.5
Color Me TrueRated ★ 4.0
Red Mask KF94Rated ★ 4.0