Titles you rated
High School MusicalRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
CloserRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0