Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Lost in ParisRated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 4.5
Yourself and YoursRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5