Titles you rated
ShameRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
BargainRated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0- WishRated ★ 1.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 1.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5