Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 0.5- Love in the Big CityRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5