Titles you rated
King KongRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0