Series
Ratings
37
MirandaRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Magical Girl OreRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 3.5
Black BooksRated ★ 3.5
Black BooksRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0