Series
Ratings
15
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5