Movies
Ratings
454
Heroin(e)Rated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
I OriginsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
GrandmaRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
CatfightRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Athlete ARated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The PromRated ★ 0.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
The InternRated ★ 0.5