Series
Ratings
219
Something in the RainRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
My SunshineRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 5.0
Queen For Seven DaysRated ★ 3.0
Reunited WorldsRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 5.0
The PackageRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0