Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0