Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 2.5