Series
Ratings
31
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0