Movies
Ratings
16
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0