Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0