Movies
Ratings
78
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
FriendRated ★ 4.0