Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The DiscloserRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0