Movies
Ratings
561
F1: The MovieRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5