Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
SIXRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Gunslinger Girl: Il TeatrinoRated ★ 3.0
Gunslinger GirlRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5