Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
FuryRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5